Matný výkon

SK BŘEZINY : FK MIKULÁŠOVICE 3:1 (1:1)

V lehce deštivém sobotním odpoledni na naše hřiště zavítal soupeř ze středu tabulky. Náš tým chtěl pokračovat na vítězné vlně a přidat další tři body. Po prvních dvou zápasech, kdy měli trenéři opravdu z čeho vybírat nám však nyní chybělo z různých důvodů 6 hráčů a další dva nastupovali do zápasu se zdravotními problémy.

Opět se čekal zápas, kdy my budeme soupeře tlačit a tvořit hru a soupeř bude bránit a čekat na jednu nebo dvě šance. Začátek nebyl vůbec špatný, už v 7. minutě se trefil kanonýr Pytlík. Pak jsme opět předvedli festival zahozených šancí. Hráči pálili co se dalo. Když už to vypadalo, že se do šaten půjde za našeho vedení, došlo k snad prvnímu rychlému brejku hostí. Náš brankář vyběhl proti osamělému útočníkovi, který ho obešel a do prázdné branky vyrovnal na 1:1. Při špatném došlápnutí si náš gólman poranil koleno a musel být odvezen do nemocnice.

Do druhé půle nastoupil náš tým i v oslabené sestavě s odhodláním strhnout výhru na svoji stranu. Do branky musel nastoupit útočník Znamínko. Na hřišti se na chvilku objevil i trenér Sádecký, který ale po chvilce

musel střídat. V té chvíli už nebyl na střídačce nikdo. Kvůli zranění už odstoupil v první půli i Zdeněk Ferko. Tým i nadále bojoval, ale utápěli jsme se v nepřesnostech a hlavně v neproměňování šancí. A že jich bylo! Několikrát jsme šli sami na brankáře hostí, měli jsme i další šance, ale kýžený gól stále nepřicházel. Naštěstí se Vojtovi Sádeckému povedlo v 74. minutě konečně prostřelil výborně chytajícího brankáře hostí a už to vypadalo nadějně. Další úkol zněl jednoznačně….držet míč co nejdále od naší branky. To se hráčům dařilo a v 84. minutě dal skóre konečnou podobu Martin Pytlík, 3:1.

Sestava SK Březiny: Mráz(Znamínko) – Ferko, Oník, Žák, Bezchleba – Virkovský, Šohaj, Dostál, Sádecký V. – Znamínko, Pytlík. Střídali: Petr, Schelzig, Sádecký D.

Trenéři: Puncman V. a Sádecký D.

Za týden nás čeká utkání s vedoucím týmem tabulky, zajíždíme na hřiště TJ Čechie Horní Podluží, která má stejně jako my 9 bodů, ale má o pár gólů lepší skóre. Věříme, že naši hráči zde uspějí a půjdeme do vedení soutěže! Březiny do toho, Březiny jedem!!!