Utrápená výhra

FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE : SK BŘEZINY 1:4 (0:0)

Po domácí výhře nad Verneřicemi zajížděl náš tým do nedalekých Těchlovic. Ve velkém horku na velmi tvrdém a hrbolatém terénu se odehrával podobný zápas jako minulý týden. Naši hráči měli jasnou převahu, domácí jen a jen bránili.  V prvním poločase se nám však nepovedlo tuto obranou hráz prolomit. Když už jsme se dostali do zakončení, tak jsme trefili velmi velkého brankáře nebo šly střely mimo branku. V poslední minutě jsme nedokázali míč protlačit ani z bezprostřední blízkosti do téměř prázdné branky. O poločase si hráči v šatně určité věci vyříkali, času na zlomení domácích bylo stále dost. V 50. minutě konečně přišel gól. Střelec Pytlík trefil přesně k tyči a šli jsme do vedení. Za několik minut přidal druhý gól Beneš a bylo rozhodnuto. I když domácí využili jedinou svou šanci k vstřelení čestného gólu, naši hráči už výhru z rukou nepustili. Po pardáním sólu, kdy prošel přes čtyři hráče vstřelil třetí gól Bezchleba a skóre uzavřel svou druhou brankou Pytlík. Těsně před koncem ještě rozezvučel břevno dělovkou z přímého kopu Šohaj.

Sestava Sk Březiny: Mráz – Ferko, Oník, Bezchleba, Horčička – Dostál, Beneš, Líbal, Šohaj – Znamínko, Pytlík. Střídali Pilík, Petr, Cestr, Spilka, Štalcer.

Trenéři V. Puncman a D. Sádecký

Na zápas dorazili i fanoušci a diváci z Březin, kterým děkujeme za podporu a přízeň!!!