Úvodní výhra

Po letní přestávce se náš tým opět sešel v lehce pozměněné sestavě k letní přípravě koncem července. Naše řady opustili Šindelář, Kalaš a bratři Závěšický. Do týmu Březin se naopak vrátil Pilík a Beneš, natrvalo k nám přestoupil Timofij a novými tvářemi jsou Dostál, Virkovský a Strnad.

Přípravu tým zakončil dvěma přátelskými zápasy. Českolipskou Dubici jsme porazili 7:2 a Benešov 6:3.

SK BŘEZINY : SK VERNEŘICE 4:0 (2:0)

Novou sezonu zahájil náš tým na domácím hřišti. Za krásného letního odpoledne k nám přijel tým z Verneřic. Od úvodního výkopu byl náš tým jednoznačně lepší a bylo jen otázkou času, kdy padne první gól. Po několika nevyužitých šancích dal první  branku této sezóny Pytlík, za několik minut přidal druhou branku Znamínko a byla jasné, že tento zápas v pohodě vyhrajeme. Soupeř se  prakticky k ničemu nedostal, obrana pracovala spolehlivě, takže se náš brankář v brance lehce nudil. Několik dalších šancí jsme neproměnili, hlavně Pytlík a Znamínko spálili několik tutovek. V druhém poločase přidali branku Šohaj a Dostál, takže nový kapitán Žák mohl s týmem oslavit hned v prvním letošním zápase výhru.

 

Sestava SK Březiny: Mráz – Ferko, Oník, Žák, Horčička – Beneš, Šohaj, Dostál, Sádecký – Pytlík, Znamínko.

Střídali: Virkovský, Spilka, Cestr, Petr a Pilík, jako náhradní brankář byl připraven Štalcr.

Trenéři V. Puncman a D. Sádecký.

Utkání sledovalo přes 100 diváků, kterým děkujeme za podporu našich hráčů.