2 body z Chlumce

Chlumec – SK Březiny  3:4 n.p.  (1:3)  

branky: Bezchleba 2, Šindelář

V sobotu brzo po poledni náš tým zavítal do Chlumce, kde se hrál úplně jiný fotbal, než minulý  týden v Krupce. Oba týmy chtěly hrát fotbal a na kvalitě utkání se to ihned projevilo. Domácí sice dali první gól z přímého kopu, ale naši borci dokázali do konce poločasu skóre zápasu otočit. Pohotová přízemní střela Bezchleby, dokonale kopnutý přímý kop Šindeláře a hlavička nejmenšího hráče na hřišti Otíka Bezchleby znamenaly, že se do šaten šlo za stavu 1:3. A to naši hráči zahodili ještě několik šancí, asi největší Pytlík, když si nechal míč uskočit těsně před gólmanem. V druhé půli mohl rozhodnout Bezchleba, ale domácí gólman byl proti.  Byly i další šance, naneštěstí, žádná nedopadla na 100%. A když se do výsledku zápasu zapsal ještě i hlavní rozhodčí, který přehlédl jasný penaltový zákrok na Šindeláře, bylo zle. Domácí nás začali tlačit a dvěma góly rozhodli  o tom, že konečný výsledek určí až pokutové kopy. Byl to celkem maratón, rozhodla až devátá série a oba naši Víťové. Veterán Žák bezpečně proměnil a gólman Mráz chytil, takže dva body putují do Březin.

sestava:

Mráz – Oník, Timofij, Žák, Horčička – Sádecký/65. Závěšický M./, Bezchleba, Šindelář, Šohaj/87. Petr/ – Pytlík, Líbal

Trenéři Puncman a Sádecký

První zápas po roční pauze odehrál Čenda Timofij a odehrál ho s velkou jistotou.

Děkujeme i našim fanouškům a bubeníkům, kteří za námi přijeli a celý zápas nás povzbuzovali.