Důležité body

SK Březiny – SFK Meziboří  1:0  (0:0)

branka: Pytlík

Po nevydařeném prvním jarním kole, kdy náš tým smolně prohrál v Chabařovicích 4:2 nás čekala těžká domácí zkouška s nováčkem z litvínovska, kde hraje bývalý ligový hráč Petr Johana. Hráče čekal náročný souboj s o hlavu většími protihráči.

Před utkáním hráči, trenéři i diváci uctili památku našeho mladého, nadějného fotbalisty Adama KOHY Kohouta, který zemřel před měsícem.

Utkání bylo plné osobních soubojů, většinou v rámci fair play. V prvním poločase ani jeden tým nenašel klíč na soupeřovu obranu a tak se šlo do kabin za stavu 0:0. Největší šanci měl Petr Líbal, který trefil břevno. V druhém poločase bylo naše družstvo o něco lepší a tak byla jen otázka času, kdy padne první, možná že i rozhodující gól. Po několika neproměněných šancích se prosadila dvojice nových, mladých hráčů Sádecký – Pytlík. Prvně jmenovaný dostal pěknou nahrávku z vlastní poloviny, prošel do vápna a nesobecky nahrál lépe postavenému spoluhráči. Tomu se míč sice trochu zamotal pod nohy, ale paradoxně mu to asi pomohlo, protože gólman reagoval na jeho první pokus o střelu. Martin Pytlík naštěstí ustál menší problém a druhým pokusem vsítil rozhodující gól. Do konce utkání se všem našim hráčům dařilo obětavě bránit a tak mohli oslavit cenné vítězství.

sestava:

Mráz – Horčička, Horyna, Žák, Oník – Bezchleba – Šohaj, Šindelář, Sádecký/82. Závěšický V./ – Líbal, Znamínko/69. Pytlík/

Připraveni: Štalcer – Spilka – Kopecký – Závěšický M. – Petr

Trenéři: V. Puncman a D. Sádecký